Dzień Dziecka to bardzo sympatyczne i radosne święto, jednak niektórzy milusińscy muszą spędzać je w szpitalu. Swoim najmłodszym pacjentom Pabianickie Centrum Medyczne sprawiło z okazji święta, jak co roku, miłą niespodziankę.
Pamiętając o znaczeniu zdrowego odżywiania, ale też o wyjątkowości daty i wiedząc, że dzieci lubią łakocie, kadra dyrektorska PCM przekazała oddziałowi dziecięcemu oraz Środowiskowemu Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży kosze pełne słodyczy.
Udali się tam z wizytą Lidia Klimczak – Moszyńska, dyrektor ds. pielęgniarstwa, Agnieszka Kurpeta, dyrektor ds. finansowych oraz Jakub Kaczorowski, dyrektor ds. administracyjno – technicznych, również po to, aby w imieniu dr n. ekon. Witolda Olszewskiego, prezesa PCM, swoim własnym oraz pozostałego personelu złożyć dzieciom najlepsze życzenia.
Dyrektorom towarzyszył miś Zdrowitek, który częstował cukierkami. Nie obyło się też bez zdjęć z naszą szpitalną maskotką .
Pacjenci, zarówno ci mali, jak i nastoletni, a także przebywający ze swoimi pociechami rodzice sprawiali wrażenie miło zaskoczonych. To znak, że niespodzianka się udała .
Wszystkim dzieciom, bez względu na wiek, życzymy tego, co najlepsze. Oby każdy dzień był pełen uśmiechu, radości i mnóstwa beztroskich chwil.
