Od początku czerwca 2026 r., po niemal sześciu miesiącach przerwy związanej z pracami budowlano – modernizacyjnymi w zakładzie diagnostyki obrazowej i elektrodiagnostyki, na poprzednie, stałe miejsce (sprzed remontu) przeniesiono rejestrację tego zakładu.
Wcześniej, przez prawie pół roku, kiedy trwały w nim roboty, rejestracja znajdowała się w tej części szpitala, gdzie mieszczą się poradnie specjalistyczne. Jednak w związku z faktem, że większa część inwestycji jest już zrealizowana, wszelkie formalności, takie jak umawianie się na USG, RTG i tomografię komputerową oraz odbiór wyników, znów odbywają się w „okienku” znajdującym się przy wejściu do zakładu.
Dla pacjentów zmiana oznacza możliwość kompleksowego załatwienia spraw związanych z badaniami w jednym miejscu, bez konieczności przemieszczania się po szpitalu.
Badania diagnostyczne również są wykonywane w tych samych gabinetach, w których miały miejsce przed remontem.
