Zapisy na gastroskopię i kolonoskopię przez call center

Pabianickie Centrum Medyczne wykonało kolejny, ważny krok w celu usprawnienia obsługi pacjentów. Chodzi o umawianie wizyt w specjalistycznej pracowni endoskopii. Stanie się ono szybkie i bezproblemowe.

Jest to rezultat włączenia do systemu call center Pabianickiego Centrum Gastroenterologii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej, gdzie są wykonywane między innymi gastroskopia i kolonoskopia.

– Dzięki wprowadzonej właśnie zmianie czas oczekiwania na połączenie z rejestracją zostanie skrócony do minimum, a wyznaczenie terminu badania będzie przebiegało sprawnie – mówi dr n. ekon. Witold Olszewski, prezes Pabianickiego Centrum Medycznego, w strukturach którego znajduje się Pabianickie Centrum Gastroenterologii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej.

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.00. Numer telefonu: (42) 225 38 55.

Aby umówić się na wizytę, konieczne jest podanie numeru PESEL oraz numeru skierowania.

W systemie call center znajdowały się do tej pory poradnie specjalistyczne oraz Zakład Diagnostyki Obrazowej i Elektrodiagnostyki. Powyższe rozwiązanie znacznie ułatwiło pacjentom zapisywanie się do tych jednostek PCM, stąd decyzja o włączeniu do systemu kolejnej.