Nocna i świąteczna pomoc medyczna POZ

Miejsce realizacji świadczeń: I piętro szpitala (wejście od strony ul. Jana Pawła II)

Gabinet 103D - gabinet lekarski dla dorosłych
Gabinet 104D - gabinet zabiegowy
Gabinet 105D - gabinet lekarski dla dzieci

Godziny przyjęć:
poniedziałek – piątek: 18:00 – 8:00
soboty, niedziele i święta: całodobowo

Telefon:

W zakres działań nocnej i świątecznej pomocy medycznej POZ wchodzą:

• opieka lekarska dla dzieci i dorosłych na miejscu
  • opieka pielęgniarska dla dzieci i dorosłych na miejscu
  • wizyty domowe lekarskie i pielęgniarskie (w przypadkach uzasadnionych medycznie)
  • porady lekarskie telefoniczne – po wcześniejszej rejestracji pod numerem 42 22 53 613

Z pomocy lekarza i pielęgniarki nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (w nocy, w dni wolne i w święta) można skorzystać w razie:

• nagłego zachorowania
  • nagłego pogorszenia stanu zdrowia, zaostrzenia dolegliwości znanej choroby przewlekłej – w sytuacji, gdy nie ma objawów sugerujących bezpośrednie zagrożenie życia lub istotny uszczerbek zdrowia, a zastosowane środki domowe lub leki dostępne bez recepty nie przyniosły spodziewanej poprawy
  • gdy zachodzi obawa, że oczekiwanie na otwarcie przychodni POZ może znacząco niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia

W razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjent może udać się po pomoc do punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej niezależnie od tego, gdzie mieszka i do którego lekarza/pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) złożył swoją deklarację.

• Godziny pracy:

od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 - 8.00,
    w soboty, niedziele i dni świąteczne - całodobowo.

• Telefon: