Maskotka PCM zrobiła furorę

Pierwszy weekend września upłynął w naszym mieście pod znakiem 45. Dni Pabianic. Partnerem tego wyjątkowego, pełnego wrażeń wydarzenia było Pabianickie Centrum Medyczne.

W niedzielę na polu golfowym A&A, gdzie została zorganizowana impreza stanęło stoisko PCM, na którym dwaj ratownicy medyczni wykonywali bezpłatne pomiary glikemii, ciśnienia i tętna. Chętnych do skorzystania z tej możliwości nie brakowało.

Furorę zrobiła maskotka naszej placówki. Miś Zdrowitek zaprezentował się oficjalnie szerokiej publiczności, wchodząc na scenę z dr n. ekon. Witoldem Olszewskim, prezesem PCM. Gdy się ukłonił, rozległy się brawa, świadczące o tym, że dzieci i dorośli pokochali misia w mgnieniu oka. Później, już przy stoisku PCM, zdjęciom ze Zdrowitkiem, uśmiechom, przytulaniu oraz przybijaniu „piątek” nie było końca.

Szeroką publiczność zgromadziły muzyczne gwiazdy imprezy, wśród nich „Proletaryat”, w którym wokalistą jest Tomasz Olejnik. „Oley” na co dzień pracuje w Pabianickim Centrum Medycznym i, podobnie jak na scenie, również w pracy emanuje pozytywną energią. Koncert zespołu był niezwykle energetyczny.

Wszystkim, którzy podczas obchodów święta miasta odwiedzili nasze stoisko i zaprzyjaźnili się z misiem, serdecznie dziękujemy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie, podczas których będzie okazja, aby spotkać się z mieszkańcami Pabianic.

Władze Pabianic, prezes PCM i maskotka stoją na scenie 

Tomasz Olejnik śpiewa do mikrofonu, obok niego jest gitarzysta

 

Stoisko Pabianickiego Centrum Medycznego