Pabianickie Centrum Medyczne nominowane w plebiscycie "Hipokrates"

Pabianickie Centrum Medyczne zostało nominowane do nagrody Szpital Roku w ogólnopolskim plebiscycie medycznym „Hipokrates”. Prowadzą go wspólnie grupa wydawnicza Polska Press i serwis www.stronazdrowia.pl. Honorowy patronat nad plebiscytem objęło Ministerstwo Zdrowia.

Tytuły dla placówek ochrony zdrowia zostaną przyznane w oparciu o głosy czytelników i internautów. W ten sam sposób nastąpi też wyłonienie laureatów spośród pracowników medycznych, którzy odznaczają się wyjątkowym profesjonalizmem, a także empatią i wysoką kulturą osobistą.

Zarówno placówki, jak i konkretne osoby zgłosili do wyróżnień pacjenci, doceniając jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie i przyjazną postawę personelu. 

Na liście nominowanych z Pabianickiego Centrum Medycznego znaleźli się:

1. Agata Lange (kategoria: Pediatra Roku)

2. Arkadiusz Papis (kategoria: Ginekolog Roku)

3. Renata Ropenga Kowalska (kategoria: Lekarz Rodzinny i POZ)

4. Leokadia Okrojek (kategoria: Położna Roku)

5. Anna Galant (kategoria: Położna Roku)

6. Marcin Czekaj (kategoria: Ratownik Medyczny Roku)

7. Przemysław Kowalewski (kategoria: Ratownik Medyczny Roku)

8. Justyna Wolna (kategoria: Ratownik Medyczny Roku)

9. Kacper Kamyszek (kategoria: Fizjoterapeuta Roku)

Laureaci plebiscytu zostaną wybrani w głosowaniu w każdym mieście i powiecie, a także w skali województwa. Zwieńczeniem będzie finał ogólnopolski, który zaplanowano na 8 grudnia  w Zamku Królewskim w Warszawie.

Więcej informacji i możliwość głosowania na stronie:

https://dzienniklodzki.pl/hipokrates-2023-wybierz-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia-glosowanie-rozpoczete-mozesz-jeszcze-zglosic-swoich-kandydatow-do/ar/c14-17786467